[S] Tavor Ares custom by Hamster

[S] Tavor Ares custom by Hamster

Postprzez Brylant » 16 Paź 2016, 16:20

Cześć.

Planuję przejść na CQB i przesiadam się na replikę max 350 fps (najlepiej 320), więc z lekkim żalem sprzedaję swojego dopieszczonego Tavorka.
Chciałbym powiedzieć, że włożyłem w niego wiele pracy, ale zrobił to Hamster (52).

Hamster jest znany z tego że karabinki z pod jego łapki sieją spustoszenie i mają bardzo dobre parametry.
Na sprężynie 90 tavor osiąga (w zależności od chrono) 360-370 fps, na m130 grałem nim raz i generował 480 fps, jednak z racji tego, że na 90 strzela jak trzeba szybko do niej wróciłem.

Co było robione:

Malowanie w ATAC FG
zębatki wymieniane na zamówienie w Specshopie, wypodkładkowany indywidualnie gearbox i pełne doszczelnienie
podwójnie doszczelniona dysza (sprowadzana bo w PL nie ma),
customowy zwalniacz magazynka (nie ma możliwości przypadkowego wypięcia, co było częste w tavkach)
Flat-hop (polecam, genialny jest)
Gumka zielona G&G
Zrobiona prowadnica magazynków (nie latają na boki)
Tłumik (można za niego trzymać replikę. wchodzi w korpus i jest mocowany na śruby).
Wtyczka typ T
Do tego przedni dolny ris z wpasowanym krótkim granatnikiem SHS.
Górny ris przedłużony w obie strony (zamontowanie optyki i pq nie jest już problemem)
Luneta 2-6x z podświetleniem 2 kolorowym 6 stopniowym.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
Ucieszył bym się z kwoty w okolicach 1450 zł
tel 507 073 125
Nie dyskutuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

When brother in arms get bullet, you shood resend all you have.
Awatar użytkownika
Brylant
 
Posty: 221
Rejestracja: 20 Lip 2013, 13:23
Miejscowość: Warszawa

Wróć do los bazaros

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość