(S) MP5 CA

(S) MP5 CA

Postprzez Clark » 22 Paź 2013, 18:18

MP5 Classic Army

Cena: 300zł
Mam na sprzedaż mp5 od CA takie jak w linku -> http://www.asg.com.pl/BT_MP5_A5_TLF_Cla ... ,p,434.php
Replika jest porządnie spasowana i wykonana z metalu i abs'u. Waży całkiem sporo jak na replikę tego typu i od razu da się odczuć że nie jest to zabawka z odpustu. Zewnętrznie replika jest trochę zużyta i posiada kilka rysek. Według mnie w klasie mp5 zdecydowanie przewyższa repliki innych firm.
W replice zmieniłem:
-Tłok SHS z metalowymi zębami
-Styki gearboxa SHS
-Front grip cymy z 2 szynami Ris
-Montaż Ris na kolimator(trochę zniszczony ale wystarczy pomalować żeby nic nie było widać)
-Gumka HU zielona G&G
Replika posiada jednak 2 wady:
-Trzeba wymienić selektor ognia(koszt 45zł) stary działa ale jest tylko z prawej strony i dla niektórych może wyglądać nie estetycznie.
-Rączka przeładowania jest dość luźna(bolączka większości mp5).
Replika generuje ok 320 fps dzięki czemu idalnie nadaje się do CQB. Dzięki zmienionej gumce HU replika posiada przyzwoity zasięg i może konkurować z innymi replikami. Replika posiada przyzwoitą szybkostrzelność i dzięki nowemu tłokowi powinna spokojnie wytrzymać batkę 11V.
Nowa replika replika kosztuje w sklepie ponad 900zł, licząc równierz pieniądze jakie w nie włożyłem i jakie trzeba w nią włożyć(selektor ognia 45zł) uważam że 300zł jest odpowiednią ceną jak za taką replikę.

Zdjęcia dla chętnych przez PW, preferuje odbiór osobisty na terenie Warszawy
Awatar użytkownika
Clark
 
Posty: 458
Rejestracja: 14 Lip 2012, 09:24
Miejscowość: Warszawa
Drużyna: RB SWED

Re: (S) MP5 CA

Postprzez Clark » 24 Paź 2013, 23:09

Sprzedane temat do skasowania.
Awatar użytkownika
Clark
 
Posty: 458
Rejestracja: 14 Lip 2012, 09:24
Miejscowość: Warszawa
Drużyna: RB SWED


Wróć do los bazaros

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości