Ratunku! Mój facet bawi się w wojnę!

Ratunku! Mój facet bawi się w wojnę!

Postprzez Ryba » 17 Lut 2016, 20:39

Nie wiesz, nie wiesz, co
ci powie ryba i skąd nadpływa.
Co powie ryba, kiedy cię zdyba.
Awatar użytkownika
Ryba
 
Posty: 326
Rejestracja: 17 Mar 2014, 19:50
Miejscowość: Pruszków

Re: Ratunku! Mój facet bawi się w wojnę!

Postprzez grisha0 » 17 Lut 2016, 20:50

o i misja afganistan na naszywkach oraz misja swiateczna z krolikami z tego roku (zimowa) (i odrazu sie przypomina hamowanie yaro :))...

bo zamiast miec hobby to lepiej przylozyc zonie to jej sie watroba nie psuje, albo jak normalny czlowiek... zalec przed telewizorem i obejrzec drzyzge z browarem w reku ew. isc w niedziele do sklepu i cos kupic... bo wydawac pieniadze trzeba... geez... a juz tekscik "jak kiedys wrocisz to jej juz moze nie byc" ahahahhahhaa...

takie pytanie ktorego nie rozumiem, co za roznica czy jedzie sie pobawic w wojne, na ryby czy na dupy... jak bedzie chcial to i tak zrobi cos glupiego. jak normalny to pobawi sie w wojne, polowi ryby, zje kielbe z ogniska i wroci do domu z bananem na twarzy. Jednak rozumiem ze "zle bo nie siedzi na dupie", jak siedzi na dupie to cos mogl by zrobi, a potem no poszedl bys na jakas silke co tak siedzisz... albo moze bys mieszkanie odmalowal :)

albo jeszcze moze byc najgorszy scenariusz.... ten... no ... maz... sie dobrze bawi.... jak on smie...

szanownym paniom mniej spiny, szanownym panom, lepszych wyborow zyciowych zycze (bo chyba ktos sie nie dogadal wczesniej ze ma miec smycz 20 cm od buta), albo moze zapytac terorystow jakie maja zadania?
Awatar użytkownika
grisha0
Członek RB
 
Posty: 967
Rejestracja: 26 Paź 2010, 22:32

Re: Ratunku! Mój facet bawi się w wojnę!

Postprzez hamster52 » 17 Lut 2016, 21:43

Kretyński program :) zrobiony pod publiczkę.
Podpisuje się pod wypowiedzią Grishy.
ZUO SQUAD
+++ Hora Ad Poenam Exigendam+++
Awatar użytkownika
hamster52
 
Posty: 492
Rejestracja: 27 Cze 2013, 20:51
Miejscowość: Stolnica
Drużyna: ZUO Squad

Re: Ratunku! Mój facet bawi się w wojnę!

Postprzez yaro » 17 Lut 2016, 22:04

jaka telewizja takie show i tyle w temacie
“Your friends are close, but your enemy is closer.”
Awatar użytkownika
yaro
Dowódca RB
 
Posty: 560
Rejestracja: 23 Wrz 2012, 18:28
Miejscowość: Wawa

Re: Ratunku! Mój facet bawi się w wojnę!

Postprzez Johnny » 17 Lut 2016, 22:30

Oni się będą śmiać z rekonstruktorów... :-(
Awatar użytkownika
Johnny
 
Posty: 235
Rejestracja: 18 Lut 2014, 22:11
Drużyna: ZUO Squad

Re: Ratunku! Mój facet bawi się w wojnę!

Postprzez Ryba » 17 Lut 2016, 23:22

Też tak myślę. Nie mniej jednak ten program mnie rozbawił odrobinę i współczuję kolegom po fachu, którzy byli na tych rozmowach w tłoku :D
Nie wiesz, nie wiesz, co
ci powie ryba i skąd nadpływa.
Co powie ryba, kiedy cię zdyba.
Awatar użytkownika
Ryba
 
Posty: 326
Rejestracja: 17 Mar 2014, 19:50
Miejscowość: Pruszków

Re: Ratunku! Mój facet bawi się w wojnę!

Postprzez grisha0 » 17 Lut 2016, 23:38

Ja bym raczej to rozszerzyl i spojrzal na to tak,
jezeli twoje hobby jest z poza zatwierdzonej listy (niestety jej nie widzialem) to fakt inwestowania w to czasu i kasy jest "chory" i ja to w zupelnosci rozumiem... bo kogo interesuje ze w mundurze z 1944 roku sa guziki z 2015 .... mnie szczerze lotto, ale rozumiem ze jak ktos ma fun z robienia rekonstrukcji to bedzie szukal cholernych guziczkow przez pol swiata bo sa z 1944 roku i powinny pasowac :)

druga sprawa jest jak smiesz miec hobby inne poza mna, jestem twoja zona, masz kolo mnie skakac.

dlatego zachecam... pozostawcie hobby ktore nie jest wpisane na liste zatwierdzonych, ustawmy sie razem w kolejke do starbucksa po kawowe mohito, a nastepnie po nowego ajfona aby moc obejrzec nowy odcinek trudnych spraw u Pani Drzyzgi, oczywiscie tylko w zatwierdzonym w reklamach obuwiu oraz reszcie ubrania...
o cholera... zapomnialem kosmetyki tez z certyfikowanej listy...
oooo cholera jeszcze raz... jakie teraz sa dopuszczalne fryzury? lece po kosmo lub inne pismo poruszajace tematy zmieniajace zycie... np bravo
ooooooo nie.... co za faux pas, nie zauwazylem ze od wczoraj powinienem miec zapuszczona brode na drwala do kolan... jak ja sie teraz na miescie pokaze przed znajomymi

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
dla slabszych, koniec sarkazmu...
Awatar użytkownika
grisha0
Członek RB
 
Posty: 967
Rejestracja: 26 Paź 2010, 22:32

Re: Ratunku! Mój facet bawi się w wojnę!

Postprzez hamster52 » 18 Lut 2016, 19:41

Grisha... 'lubię to' :)))
ZUO SQUAD
+++ Hora Ad Poenam Exigendam+++
Awatar użytkownika
hamster52
 
Posty: 492
Rejestracja: 27 Cze 2013, 20:51
Miejscowość: Stolnica
Drużyna: ZUO Squad

Re: Ratunku! Mój facet bawi się w wojnę!

Postprzez HERN » 18 Lut 2016, 20:40

A Ciara tam był brał udział i było fajnie.........polecam poszukać odcinka , nieźle dokopał gościowi
Awatar użytkownika
HERN
Dowódca RB
 
Posty: 811
Rejestracja: 11 Mar 2011, 13:10
Drużyna: 301BBO

Re: Ratunku! Mój facet bawi się w wojnę!

Postprzez grisha0 » 19 Lut 2016, 10:22

no dopiero ma byc chyba w internetach :)
Awatar użytkownika
grisha0
Członek RB
 
Posty: 967
Rejestracja: 26 Paź 2010, 22:32

Następna

Wróć do forum ogólne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość