Nie polecam BBMax'a

Nie polecam BBMax'a

Postprzez Ryba » 11 Mar 2019, 11:33

Serdecznie nie polecam serwisu BBMax.

Oddałem do nich moją replikę. Do wymiany był gearbox (dostarczony przeze mnie - wszystko z nim było w porządku). Chciałem też zwiększyć zasięg skuteczny. Wymienili gearbox'a, kable, tłoki, sprężynę i coś tam jeszcze.

Odebrałem replikę, pojechałem na strzelankę --> nie strzela, wróciłem na reklamację do serwisu. Okazało się, że coś jest krzywo w środku i pękła głowica, więc muszę ją kupić. Kupiłem wymienili. Pomijając fakt, że to oni wszystko składali, ale nie zauważyli, że coś jest krzywo.

Odebrałem, pojechałem na strzelankę --> jedna kulka na 10 wylatuje z lufy. Nie mam już siły do nich.

Serwis kosztował mnie już w sumie 550 zł u nich i generalnie replika mi nie działa.

Ja wiem, że wszyscy mówią, że bardzo dobry serwis, sam mam kolegę, któremu wszystko zrobili dobrze, dlatego tam do nich poszedłem, ale więcej nie pójdę. Polecam sprawdzać replikę czy strzela u nich w momencie odbioru oraz potem w terenie.

Do tego dochodzi zachowanie obsługi sklepu BBMax, która jak coś się dzieje to nagle mówi, że serwis to nie oni, że oni mają dość wysłuchiwania marudzenia klientów na serwis itd. No sorry, ale na stronie jest info, że jest serwis, ale jak coś się dzieje to już odpowiedzialności nie ma komu wziąć, tak?
Nie wiesz, nie wiesz, co
ci powie ryba i skąd nadpływa.
Co powie ryba, kiedy cię zdyba.
Awatar użytkownika
Ryba
 
Posty: 326
Rejestracja: 17 Mar 2014, 19:50
Miejscowość: Pruszków

Re: Nie polecam BBMax'a

Postprzez Dragonowy » 16 Mar 2019, 20:22

Do tej pory w BBmaxie serwisował Kuba, już go nie ma ?
Kuba zawsze robił na tiptop
Awatar użytkownika
Dragonowy
 
Posty: 42
Rejestracja: 12 Lis 2015, 17:34
Miejscowość: Warszawa / Stara Róża


Wróć do forum ogólne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość