Jaki multicam najlepszy?

Jaki multicam najlepszy?

Postprzez Clark » 17 Cze 2013, 19:48

Jaka firma według was robi najlepsze mundury w multicamie (massif, crye precision, tru spec, propper)?
Awatar użytkownika
Clark
 
Posty: 458
Rejestracja: 14 Lip 2012, 09:24
Miejscowość: Warszawa
Drużyna: RB SWED

Re: Jaki multicam najlepszy?

Postprzez Socco » 17 Cze 2013, 20:16

Clark poczytaj na Wikipedii najpierw. Crye jest właścicielem i twórcą kamuflarzu, to kto myślisz robi najlepszy i co to znaczy najlepszy wg. ciebie. Chcesz wyrzygać 500$ dla lansu czy jak?
ImageImageImageImageImage
Awatar użytkownika
Socco
Usuniety z druzyny
 
Posty: 1334
Rejestracja: 06 Lis 2010, 12:20
Miejscowość: Warszawa

Re: Jaki multicam najlepszy?

Postprzez burak » 17 Cze 2013, 20:35

Socco jak nie masz nic do dodania w dyskusji to lepiej nic nie pisz, bo znowu sam "wyrzygałeś się" na kogoś na forum...
The only good kill is overkill
Awatar użytkownika
burak
 
Posty: 564
Rejestracja: 26 Paź 2010, 22:47
Drużyna: REDBERET, Team Alpha

Re: Jaki multicam najlepszy?

Postprzez Clark » 17 Cze 2013, 20:38

Po pierwsze od dawna wiem że multicam należy do crye a wszystkie inne firmy robią mundury na jego licencji dlatego taki helikon nie dostał licencji i stworzył camogrom.
Po drugie grzecznie zapytałem się o to może ktoś mógł by mi pomóc bo mundur mundurowi nie równy a chciałbym kupić sobie coś lepszego od camogromu który wygodą i jakością zbliżony jest do worka do kartofli.
Po trzecie możesz mnie nie lubić i to zrozumię ale mógłbyś nie hejtować z góry kazdego mojego postu z byle jakiego powodu.
Awatar użytkownika
Clark
 
Posty: 458
Rejestracja: 14 Lip 2012, 09:24
Miejscowość: Warszawa
Drużyna: RB SWED

Re: Jaki multicam najlepszy?

Postprzez Socco » 17 Cze 2013, 20:48

Zachowuje sie jak dzieciaki za każdym razem jak ktoś cos nie tak napisze. Wyluzujcie (cenzura) i tyle.
Lubić nie lubić, fakt ze odradzam wydawanie kupy kasy bo nie jest to tego warte.
Jak ci burak nie pasuje to sobie zrób cenzurę i wywal komentarz. Widzę ze co po niektórzy maja wyłączność na pisanie czego chcą. Ja (cenzura) na (cenzura) sie spinać.


Burak: By your command. Cenzura has been served. HF GL
ImageImageImageImageImage
Awatar użytkownika
Socco
Usuniety z druzyny
 
Posty: 1334
Rejestracja: 06 Lis 2010, 12:20
Miejscowość: Warszawa

Re: Jaki multicam najlepszy?

Postprzez Lord_T_von_P » 17 Cze 2013, 20:49

Też przymierzam się do MC. Popatrz na stronie miwomilitary.pl Może nie jest najtaniej ale robią graty kontraktowe no i szyja na miarę. Przy moich wymiarach - bajka :D
Awatar użytkownika
Lord_T_von_P
 
Posty: 46
Rejestracja: 09 Maj 2013, 22:55
Miejscowość: Warszawa Mokotów

Re: Jaki multicam najlepszy?

Postprzez Socco » 17 Cze 2013, 20:52

Zobacz tylko MIWO Lubliniec bo Praszka nie ma licencji i szyje na Camogromie.
ImageImageImageImageImage
Awatar użytkownika
Socco
Usuniety z druzyny
 
Posty: 1334
Rejestracja: 06 Lis 2010, 12:20
Miejscowość: Warszawa

Re: Jaki multicam najlepszy?

Postprzez Lord_T_von_P » 17 Cze 2013, 20:53

No właśnie MIWO Lubliniec podlinkowałem.
Awatar użytkownika
Lord_T_von_P
 
Posty: 46
Rejestracja: 09 Maj 2013, 22:55
Miejscowość: Warszawa Mokotów

Re: Jaki multicam najlepszy?

Postprzez Socco » 17 Cze 2013, 20:55

Ok ok. Tak tylko mówię...
ImageImageImageImageImage
Awatar użytkownika
Socco
Usuniety z druzyny
 
Posty: 1334
Rejestracja: 06 Lis 2010, 12:20
Miejscowość: Warszawa

Re: Jaki multicam najlepszy?

Postprzez Adi » 17 Cze 2013, 21:04

Zgadza się , MultiCam został opracowany i opatentowany przez firmę Crye Precision LLC w oparciu o kamuflaż Scorpion Pattern.
Pamiętaj ,że Grom używa mundurów w camo zwanym SUEZ (-1 kolor z multi i większe plamy) a brytyjczycy Multi-Terrain Pattern (MTP - zamiast shade brown dodano kolor czarny) - możesz zatem uwzględnić producentów kontraktowych tych 2 camo.
Jeśli chodzi o markowych producentów ciuchów wojskowych to w przypadku MultiCam'a sprawa jest zasadniczo prosta - mianowicie najdroższy jest CP (za markę płacisz tu 80% extra + cena przesyłki z USA więc za całość munduru zapłacisz 1000zł) , Propper i Truespec są tańsze i dostępne na polskim rynku a koszt elementu to ok 250 zł -300 zł (czy to spodnie czy bluza) , następnie jest krytykowany przez wszystkich polski Helikon (ze swoim camogromem) a listę zamykają mundury zamawiane z HK.....
Moja opinia może być zaskakująca i pewnie ktoś zaraz napsizę ze jestem trollem i nei potrafie docenić kunsztu wykonania produktu z najwyższej półki ale... ja kupił bym po prostu ciuszki helikona - szmatka to szmatka" i trze się i drze się identycznie...." a ewentualny zamiennik kupisz tanio szybko i bez fatygi.... nikt Ci Clark na metkę na mundurze nie będzie zaglądać - ja w tym lansu nie widzę. Dodam ,że moim skromnym zdaniem możesz znacznie lepiej ulokować swoje pieniądze w Airsoft'owym arsenale niż w markowy fatałaszek z USA.
Jedynym rozwiązaniem które nieco się wyróżnia (podkreślam ,że w mojej głowie) jest oferta Miwo Military Praszka gdzie zakup munduru to jak wizyta u krawca - jako ,że wszystko szyte jest z tkaniny kontraktowej (w dodatku sciąganej z USA) to dodatkowo szyte jest na wymiar i możesz zgłaszać poprawki i modyfikację. Dodam tylko że cena jednego elementu z Miwo Praszka to 200 zł (niezależnie od dobranych dodatków i modyfikacji)
Moja konkluzja - jeśli chcesz mieć coś fajnego zrobionego pod siebie gdzie cena nie jest zbyt wygórowana to przemyśl temat Miwo. Nie słyszałem ,żeby spodnie wygrały same z siebie jakąś wojnę wiec polecam całym sercem helikona a zaoszczędzone pieniądze możemy przepić.
All your base are belong to us!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Adi
 
Posty: 73
Rejestracja: 15 Lut 2013, 13:27
Miejscowość: Warszawa
Drużyna: REDBERET, Team Alpha

Następna

Wróć do forum ogólne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości