Serwis Mki

Serwis Mki

Postprzez Tosio » 13 Sie 2014, 08:32

Witajcie! Czy w tym zacnym gronie znajdzie się ktoś, kto dobrze ogarnia serwisowanie? Potrzebuje swoją super pro mega Mkę od Specny poskładać porządnie, uszczelnić i poprawić to, co zepsuł serwis sklepowy. Dodatkowo naprawić semi, bo serwis zepsuł. Replika była u nich 2 razy (najpierw miał byc tunig typu wymiana gumki, wstawienie precki, podkładkowanie, smarowanie itp) ale po pierwszej wizycie w ogóle nie strzelała a po drugiej strzela gdzie, kiedy i jak chce no i dodatkowo zrobili podwójne auto - więc nie chce mieć z tymi ludźmi więcej doczynienia. Oczywiście hajsik do dogadania. Znajdzie się taka osoba, a może (sklepowy) RedBeretowy serwis jest porządny i godny polecenia? Jeśli tak, to do kogo z polecenia się odzywać? Z góry dzięki za pomoc! :)|


PS: Ja nie mam ani narzędzi, ani wiedzy i trochę też nie mam czasu, aby samemu się za to zabrać, uczyć i spróbować ogarnąc - przynajmniej obecnie, dlatego wolę zlecić to komus, kto się na tym po prostu zna i zrobi to dobrze :)
Tiffy Tiffy Tiffy Lou,
Love my rifle more than you.
Used to be my beauty queen,
Now I love my M16.
Awatar użytkownika
Tosio
 
Posty: 24
Rejestracja: 15 Maj 2014, 14:32
Miejscowość: Warszawa

Re: Serwis Mki

Postprzez Socco » 13 Sie 2014, 14:52

Idź po prostu do sklepu Redberet, jest serwis na miejscu to ci pomogą i wytłumaczą co się da zrobić.
Wszyscy tam naprawiamy.
ImageImageImageImageImage
Awatar użytkownika
Socco
Usuniety z druzyny
 
Posty: 1334
Rejestracja: 06 Lis 2010, 12:20
Miejscowość: Warszawa

Re: Serwis Mki

Postprzez Tosio » 13 Sie 2014, 16:24

Też o tym pomyślałem, ale wolałem zapytać jak to wyglada w rzeczywistości bo w prawie każdym sklepie serwis z powodu dużej ilości dla osób z ulicy robi to po łepkach i tak tez juz raz skończyła moja Mka.
Tiffy Tiffy Tiffy Lou,
Love my rifle more than you.
Used to be my beauty queen,
Now I love my M16.
Awatar użytkownika
Tosio
 
Posty: 24
Rejestracja: 15 Maj 2014, 14:32
Miejscowość: Warszawa


Wróć do forum ogólne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość