12.02 Fort Chrzanów

W tym forum inne teamy mogą umieszczać zaproszenia

Re: 12.02 Fort Chrzanów

Postprzez burak » 22 Lut 2011, 09:31

Socco napisał(a):Jeszcze jedna sugestia prawna jakby się ktoś mądrzył czy wolno czy nie, ja wam mówię, że nie wolno a o to dowód:

art. 193
Kto wdziera się do cudzego domu, mieszkania, lokalu, pomieszczenia albo ogrodzonego terenu albo wbrew żądaniu osoby uprawnionej miejsca takiego nie opuszcza, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.


A przypadkiem nie powinien tego zgłosić właściciel terenu (który ma to w dupie)?
Druga sprawa - jeśli to teren prywatny, to bez nakazu/zgody właściciela nie bardzo mogą przejść przez bramę?
Poprawcie mnie jeśli się mylę - ja praworządny obywatel, nie mam doświadczenia z prawem w Polszy ;)
The only good kill is overkill
Awatar użytkownika
burak
 
Posty: 564
Rejestracja: 26 Paź 2010, 22:47
Drużyna: REDBERET, Team Alpha

Re: 12.02 Fort Chrzanów

Postprzez Socco » 22 Lut 2011, 10:02

burak napisał(a):
Socco napisał(a):Jeszcze jedna sugestia prawna jakby się ktoś mądrzył czy wolno czy nie, ja wam mówię, że nie wolno a o to dowód:

art. 193
Kto wdziera się do cudzego domu, mieszkania, lokalu, pomieszczenia albo ogrodzonego terenu albo wbrew żądaniu osoby uprawnionej miejsca takiego nie opuszcza, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.


A przypadkiem nie powinien tego zgłosić właściciel terenu (który ma to w dupie)?
Druga sprawa - jeśli to teren prywatny, to bez nakazu/zgody właściciela nie bardzo mogą przejść przez bramę?
Poprawcie mnie jeśli się mylę - ja praworządny obywatel, nie mam doświadczenia z prawem w Polszy ;)


Teren prywatny to teren prywatny. Jeśli jest ogrodzony i zamknięty to każde wejście jest bezprawne, właściciel nic ci nie musi mówić. A od egzekwowania w tym przypadku jest straż miejska/policja :P
ImageImageImageImageImage
Awatar użytkownika
Socco
Usuniety z druzyny
 
Posty: 1334
Rejestracja: 06 Lis 2010, 12:20
Miejscowość: Warszawa

Re: 12.02 Fort Chrzanów

Postprzez burak » 23 Lut 2011, 09:02

Socco napisał(a):Teren prywatny to teren prywatny. Jeśli jest ogrodzony i zamknięty to każde wejście jest bezprawne, właściciel nic ci nie musi mówić. A od egzekwowania w tym przypadku jest straż miejska/policja :P


No właśnie - jeśli jest ogrodzony i zamknięty :)
The only good kill is overkill
Awatar użytkownika
burak
 
Posty: 564
Rejestracja: 26 Paź 2010, 22:47
Drużyna: REDBERET, Team Alpha

Re: 12.02 Fort Chrzanów

Postprzez Socco » 23 Lut 2011, 13:40

burak napisał(a):
Socco napisał(a):Teren prywatny to teren prywatny. Jeśli jest ogrodzony i zamknięty to każde wejście jest bezprawne, właściciel nic ci nie musi mówić. A od egzekwowania w tym przypadku jest straż miejska/policja :P


No właśnie - jeśli jest ogrodzony i zamknięty :)


płot, brama, kłódka...:D
ImageImageImageImageImage
Awatar użytkownika
Socco
Usuniety z druzyny
 
Posty: 1334
Rejestracja: 06 Lis 2010, 12:20
Miejscowość: Warszawa

Re: 12.02 Fort Chrzanów

Postprzez wojtus » 23 Lut 2011, 14:34

czylo trzeba zdjac brame i klodke plotu dawno niema
co osoba to inne zdanie, a każda ma co innego o sobie do powiedzenia
Awatar użytkownika
wojtus
 
Posty: 156
Rejestracja: 18 Lis 2010, 10:40
Miejscowość: warszawa

Re: 12.02 Fort Chrzanów

Postprzez burak » 24 Lut 2011, 08:52

Socco napisał(a):płot, brama, kłódka...:D


co prawda ostatnio mnie tam nie było, ale kłódeczki to ja dawno nie widziałem - zamontowali dranie!
The only good kill is overkill
Awatar użytkownika
burak
 
Posty: 564
Rejestracja: 26 Paź 2010, 22:47
Drużyna: REDBERET, Team Alpha

Poprzednia

Wróć do zaproszenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości