Propozycja dołączenia do teamu REDBERET.

W tym forum inne teamy mogą umieszczać zaproszenia

Re: Propozycja dołączenia do teamu REDBERET.

Postprzez HERN » 14 Sie 2013, 07:52

Socco,tylko spokojnie.......plissss
Awatar użytkownika
HERN
Dowódca RB
 
Posty: 811
Rejestracja: 11 Mar 2011, 13:10
Drużyna: 301BBO

Re: Propozycja dołączenia do teamu REDBERET.

Postprzez Socco » 14 Sie 2013, 08:13

Spokojnie Hern, nie będziemy się napinać.
Nie rozumiem tylko zachowania kiedy to ktoś chce się z nami strzelać a rozmawia z nami takim językiem, zwłaszcza jeśli zaczyna rozmowę od chęci przyłączenia się do nas.
W naszych wypowiedziach nie było krztyny agresji i cwaniactwa, także kompletnie tego nie rozumiem.
Tak jak powiedział Burak nikt nie miał nic przeciwko strzelaniu z chłopakami.

...A palenie mostów zanim się je wybuduje na pewno nie jest najlepszą taktyką.

Pozdrowienia ;)
ImageImageImageImageImage
Awatar użytkownika
Socco
Usuniety z druzyny
 
Posty: 1334
Rejestracja: 06 Lis 2010, 12:20
Miejscowość: Warszawa

Re: Propozycja dołączenia do teamu REDBERET.

Postprzez BADYL » 15 Sie 2013, 08:29

Czy w moich prostych żołnierskich słowach było coś co mogło obrazić kolegów airsoftowców?
Gdzie wy widzicie cwaniactwo i kpinę z was? Proszę opamiętajcie się żołnierze, nie rozmawiamy przecież w kółku różańcowym...
Po za tym, z wszystkich waszych postów w tym temacie wynikła jedna konkretna decyzja o odrzuceniu propozycji połączenia naszych teamów z którą się w pełni zgadzam, a reszta to woreczek uwag i pouczeń czego wolno a czego nie w Air-soft...
Z góry serdecznie przepraszam że uraziłem wasza dumę i spaliłem za sobą jeszcze nie wybudowane mosty...

Dzięki kolego burak za twój post widzę że nadajemy na tych samych falach. Wierzcie mi, strzelamy się w gronie najbliższych kolegów i nie zależy nam na wypasionym "szpeju" oraz na milionie FPS-ów w giwerach, zależy nam na szkoleniu taktyki, umiejętności strzeleckich ale przede wszystkim na wspólnym spędzeniu czasu wolnego( którego mamy tak mało ) i super zabawie, czasem rozumiejąc się bez słów...
Ja się nie napinam ( wierzcie za stary jestem i daleko mi do tego ) i od nikogo nic nie oczekuję, po prostu trudno od was uzyskać konkretne żołnierskie decyzje . Dzisiaj mam spakowany "mandżur", wyfasowany mundur, wypolerowaną moja kochaną "emeczkę" i wierzcie mi , że ostatnią rzeczą jaka by mnie mogła spotkać to "spinka" he he...

Uczcimy dziś godnie Dzień Wojska Polskiego:).

Miłego spacerowania po lesie z dziećmi oraz grillowania koledzy airsoftowicze.
Chociaż bym podążał ciemną doliną, zła się nie ulęknę...
Awatar użytkownika
BADYL
 
Posty: 6
Rejestracja: 10 Sie 2013, 19:49
Miejscowość: Rembertów

Re: Propozycja dołączenia do teamu REDBERET.

Postprzez Burzu » 15 Sie 2013, 10:32

Siema.
Powiem Ci jak wyglądało moje przyjecie do RB. Biegałem z chłopakami ponad pół roku zanim dostałem rekruta. Następnie jako rekrut biegałem kolejne pół roku. Moja rada, chcecie "myśleć" o jakimś połączeniu?
Zapraszamy na nasze strzelanki (aktywnie). I się zobaczy:)
Awatar użytkownika
Burzu
Członek RB
 
Posty: 1368
Rejestracja: 10 Lut 2012, 15:50
Drużyna: REDBERET

Re: Propozycja dołączenia do teamu REDBERET.

Postprzez BADYL » 15 Sie 2013, 21:06

Witka,
Jak widzicie obiecałem i wstawiłem nową fotkę(ale ja nie jestem zbyt fotogeniczny).
Dzięki burzu za twój post, o połączeniu na razie zapomnijmy, jak bym był sam to co innego, ale nie jestem w stanie kombinować całej ekipy na każdą waszą strzelanke gdyż 3/4 naszego składu często pracuje w weakhendy. Jestem po rozmowie z kolegami i stwierdziliśmy że damy radę sami. Natomiast na strzelanki z teamem Redberet jak najbardziej jesteśmy za.
Jesteśmy dziś po strzelance z chinczykami ( uff ciężko było ) w Zarębach. Nawet nie wiedziałem że mają u nas( tj. w Polsce ) tak silnie rozwiniętą grupę ASG, ale daliśmy radę i to z ich przewagą 9 do 6 naszych. Święto Niepodległości godnie uczczone.
Przy okazji dowiedziałem się o miejscówce w Nadarzynie i mam pytanko czy to nie jest może wasz fort piułsudskiego?
Planujemy 31.08 strzelankę w okolicach Nadarzyna może ktoś podpowie jakie to miejsce i możemy się wstępnie umówić na koleżeńską wymianę kompozytu he he :)
Jeśli mogę prosić o info miejscówki w Nadarzynie( nigdy nie strzelaliśmy się jeszcze w tych okolicach ), to napiszę oficjalny post propozycji wspólnej strzelanki :)
Ja ze swojej strony dysponuję info miejscówki w okolicach Parku Kampinowskiego - kompleks powojskowych bunkrów w raz z przyległym terenem zalesionym.
Pozdrawiam i dziękuję za wyrozumiałość w czytaniu moich bazgrołów....
Chociaż bym podążał ciemną doliną, zła się nie ulęknę...
Awatar użytkownika
BADYL
 
Posty: 6
Rejestracja: 10 Sie 2013, 19:49
Miejscowość: Rembertów

Re: Propozycja dołączenia do teamu REDBERET.

Postprzez dexter » 15 Sie 2013, 22:50

No to ustawmy coś na tego 31.08 i spotkajmy się w terenie a wtedy nie będzie potrzeby tyle pisać :lol:
Life is hard. It's harder if you're stupid
Awatar użytkownika
dexter
 
Posty: 954
Rejestracja: 15 Sty 2011, 13:07
Drużyna: 301BBO

Poprzednia

Wróć do zaproszenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości