Białobrzegi 25.03.2018

Tylko członkowie RB mogą zakładać nowe tematy

Re: Białobrzegi 25.03.2018

Postprzez Dziadek » 26 Mar 2018, 20:13

Wszystko pięknie. Tylko co z kolegą który padł ofiarą? Zapłacił?
Awatar użytkownika
Dziadek
Członek RB
 
Posty: 170
Rejestracja: 28 Paź 2013, 10:36

Re: Białobrzegi 25.03.2018

Postprzez grisha0 » 26 Mar 2018, 20:13

sie nie ciesz tak, bo jezeli ogarne naprawe replik a i robota pozwoli to czesciej zaczne sie pojawiac :)
Awatar użytkownika
grisha0
Członek RB
 
Posty: 967
Rejestracja: 26 Paź 2010, 22:32

Re: Białobrzegi 25.03.2018

Postprzez Kocica » 26 Mar 2018, 20:43

No wlasnie Dziadek zadal ciekawe pytanie co z tym kolega,a pozatym jak dla mnie to szczucie policja we wlasnym gronie?White nie mial kryjryjka to powinien miec pretensje co najwyzej do samego siebie,brak kryjryjka bral na wlasna odpowiedzialnosc w koncu tak po mojemu to po prostu bylo bardzo niemile biorac pod uwage ze na strzelance strzelamy do siebie i probujemy milo spedzic czas w gronie a wiadomo ze jak strzelamy to i kulka moze trafic niekoniecznie w korpus zdarza sie ale to szczucie na kolegow???To bylo naprawde niepotrzebne
Przybyłam...zobaczyłam...pomacałam...i weszło w krew
Awatar użytkownika
Kocica
Członek RB
 
Posty: 380
Rejestracja: 18 Lip 2016, 17:10
Miejscowość: Warszawa
Drużyna: REDBERET

Re: Białobrzegi 25.03.2018

Postprzez Moses » 26 Mar 2018, 21:18

Dziadek

White napisał(a):Sprawa swój finał znalazła w ugodzie którą z Marcinem zawarłem. Marcin zobowiązał się do zwrotu części kosztów leczenia co dobitnie świadczy
o tym że po prostu ma klasę....
Marine Special Operation Reenactment Team
Alpha Detachment
Awatar użytkownika
Moses
 
Posty: 5
Rejestracja: 31 Lip 2016, 15:11
Miejscowość: Otwock
Drużyna: MSORT Alpha Detachment

Re: Białobrzegi 25.03.2018

Postprzez White » 26 Mar 2018, 22:03

W zasadzie macie rację strzelajmy do siebie z metra, bo nad zdrowym rozsądkiem górę biorą emocje. W zasadzie nie oczekiwałem od kolegi niczego taka propozycja została mi przekazana od niego przez Herna. Policjant nie był moim kolegą i absolutnie nikogo nim nie straszyłem, pewnie jego wizyta związana była jedynie z ustaleniem danych. Czytam że kogoś straszyłem ale czym straszyłem, każdy ma prawo do interpretowania sytuacji w sposób który uważa za słuszny. Nie oczekuje iż ktokolwiek ma widzieć sprawę tak jak ja. Dziękuję za Wasz głos w rozmowie, zwłaszcza tych co byli i widzieli, bo zazwyczaj najlepiej wiedzą Ci których akurat nie bylo.
Myślę iż temat rozmowy został wyczerpany w całości.

Moses muszę Cię zmartwic, moja replika mieściła się w wyznaczonych limitach.
Awatar użytkownika
White
 
Posty: 147
Rejestracja: 22 Paź 2012, 16:13
Miejscowość: Warszawa
Drużyna: White Cross

Re: Białobrzegi 25.03.2018

Postprzez Soul » 27 Mar 2018, 00:23

Moses napisał(a):White przestań pierdzielić. Twoi chłopaki napieprzają z minimalnych dystansów z HPA (nie pamiętasz linina gdzie się kłóciłem z Twoim kolegą z etamu) albo napierdzielają w czambuł bo akurat wystaje - to akurat od Twojego kolegi na Górze kalwarii zarwałem.

Skoncz waśći wstydu oszczędź bo zachowujesz się jak baba a nie jak chłop bawiący się od lat w ASG.

A pozatym

3. Moc replik:
3.1. Boisz się o zęby? Noś maskę!


To zemną była ta mała sprzeczka na linienie, może przypomną jak to było, przechodziłeś obok mnie nie widziałeś mnie, potraktowałem Cię serią z cymoglocka, której nie poczułeś mówię sobie aha fajnie może z HPA poczuje i tu jest zasadnicza różnica strzelałem w nogi, strzeliłem raz też nie poczułeś. Zwróciłem Ci grzecznie uwagę, na co Ty odpowiedziałeś krzykiem, po czym machnąłem ręka i stwierdziłem, że to nie ma sensu i zacząłem się oddalać...zadałeś mi pytanie czy żyję odpowiedziałem, że tak więc poczęstowałeś mnie strzałem w plecy, zrobiłeś to złośliwie wiec też oddałem jeden strzał.

Co do akcji na monte dostałeś w głowę z dobrych 20-30 metrów, nie miałeś o to żalu w tedy, pamiętam raczej fakt iż żartowałeś sobie z tego razem z nami, nagli dziś masz o to żal...litości kiedy to było rok temu? Czemu od razu nie miałeś o to żalu tylko teraz gdzie Ci wygodnie? Nie dość, że sam nie pamiętasz jak było na lininie motasz się raz piszesz, że za bliska było strzelane z HPA a raz, że ktoś termosił mało tego nie było Cię tej niedzieli z nami a masz najwięcej do powiedzenia...dziwne to.
Soul
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 Mar 2018, 00:07
Drużyna: White Cross

Poprzednia

Wróć do strzelanki Redberet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości