Białobrzegi 25.03.2018

Tylko członkowie RB mogą zakładać nowe tematy

Re: Białobrzegi 25.03.2018

Postprzez grisha0 » 26 Mar 2018, 17:33

Nie pierwszy zab ktory polecial w airsofcie,
co wiecej czesto ani moc ani dystans nie maja wiekszego znaczenia, (wystarczy ze trafisz pod odpowiednim katem... i poof)

od zawsze znana zasada na ktora sie powolujesz i byla na tych strzelankach od zawsze "boisz sie o zeby, nos maske" <- i bede powtarzal to w trybie katarynki :)

i tak zgadza sie dostales z bliska nie semi a seria... blad naciskajacego spust...
tak sie jednak zdarza gdyz jest to zabawa o podwyzszonym ryzyku - "sad itp"... imho nie przeszlo by bo wszyscy tam byli z wlasnej woli i rozumieja ryzyka...

co do mocy... przy takich dystansach jakie tam sa 350 fps tez by starczylo... ale oczywiscie wyscig zbrojen (i to jest uwaga do kogos konkretnego)
Awatar użytkownika
grisha0
Członek RB
 
Posty: 967
Rejestracja: 26 Paź 2010, 22:32

Re: Białobrzegi 25.03.2018

Postprzez White » 26 Mar 2018, 18:24

Grisha ja wszystko rozumiem, gram w te grę już sporo lat, używam mocnych repliki, gram minimum raz w tygodniu i nigdy nie zrobiłem nikomu krzywdy. Gra, emocje ok ale są też zasady które jasno mówią nie strzelamy do siebie z długiej broni na takich dystansach. Zawsze mozna siegnac po pistolet! Trochę to tak jak bym musiał wsiadajac do auta montować w nim klatkę bezpieczeństwa bo kogoś poniosą emocje. Jak na drodze kogoś ponoszą emocje to musi też za swoje emocje odpowiedzieć. Oczywiście to moje zdanie i nie wszyscy muszą się z nim zgadzać.
Awatar użytkownika
White
 
Posty: 147
Rejestracja: 22 Paź 2012, 16:13
Miejscowość: Warszawa
Drużyna: White Cross

Re: Białobrzegi 25.03.2018

Postprzez Moses » 26 Mar 2018, 18:38

White przestań pierdzielić. Twoi chłopaki napieprzają z minimalnych dystansów z HPA (nie pamiętasz linina gdzie się kłóciłem z Twoim kolegą z etamu) albo napierdzielają w czambuł bo akurat wystaje - to akurat od Twojego kolegi na Górze kalwarii zarwałem.

Skoncz waśći wstydu oszczędź bo zachowujesz się jak baba a nie jak chłop bawiący się od lat w ASG.

A pozatym

3. Moc replik:
3.1. Boisz się o zęby? Noś maskę!
Marine Special Operation Reenactment Team
Alpha Detachment
Awatar użytkownika
Moses
 
Posty: 5
Rejestracja: 31 Lip 2016, 15:11
Miejscowość: Otwock
Drużyna: MSORT Alpha Detachment

Re: Białobrzegi 25.03.2018

Postprzez White » 26 Mar 2018, 18:51

Moses A czy klociles się że mną? Skoro są jakieś zasady to po to aby je przestrzegać z tego co widzę sam się z kimś o to na Lininie klociles.
Awatar użytkownika
White
 
Posty: 147
Rejestracja: 22 Paź 2012, 16:13
Miejscowość: Warszawa
Drużyna: White Cross

Re: Białobrzegi 25.03.2018

Postprzez Moses » 26 Mar 2018, 19:02

Nie nie, kłóciłem się o to że Twój kolega nie przyznawał się do trafienia :) Ostrzelanie z dystansu dodane zostało ad acta,.

zresztą co do zasad, wkleiłem paragraf z regulaminu Red Beretu. I na serio chłopie daj spokój. Naciągnąłeś chłopaka na kasę, chociaż za zabezpieczanie zębów i oczu odpowiada każdy sam i bezczelnością było dzwonienie po kolegę policjanta i grożenie sądami. A jeżeli uważasz że gra jest niebezpieczna i o zgrozo ktoś do Ciebie strzela to zajmij się bierkami. Bo na następnej strzelance będziesz po sądach ludzi ciągał że ktoś Ci kulką trafił w odkrytą rękę zrobił i Ci siniaka.
Ostatnio edytowany przez Moses, 26 Mar 2018, 19:15, edytowano w sumie 1 raz
Marine Special Operation Reenactment Team
Alpha Detachment
Awatar użytkownika
Moses
 
Posty: 5
Rejestracja: 31 Lip 2016, 15:11
Miejscowość: Otwock
Drużyna: MSORT Alpha Detachment

Re: Białobrzegi 25.03.2018

Postprzez ceus1974 » 26 Mar 2018, 19:05

Echh....
1. Scenariusz nie wymagający w sam raz na puste głowy. Mi się podobało. Brawo Grześ.
2. Dziwne zachowanie niektórych graczy po trafieniu nie mogli się zdecydować na reakcję. Chodzili jak zamroczeni, siadali w krzakach i po chwili znowu powrót do gry. Przynajmniej tak to wyglądało.
3. Strzelanie... Kurczę jak się strzela z daleka i nic to czasem faktycznie ktoś pomyśli że trzeba jednak strzelić z bliska by było skuteczniejsze.
4. Mam pytanie do Piotrusia jak się gra w typowe Cqb lub gram giwerą do 350 w lesie i wyjebie nie mówię że celowo zęby to też policja obowiązkowo. Bo to takie leśne Cqb. Zresztą jak Piątek pisał świniaki siały jak leci i gdzie leci również po ryjach. Ja tam z uśmiechem nie biegam pewno temu jeszcze mam zęby.
5. No i niestety wyścig zbrojeń tyle samo zalet co wad...kto mieczem wojuje od miecza ginie...
6. Każdy kto przyjeżdża na grę podejmuję ryzyko i musi się z tym liczyć .
7. Wszystkimi bardzo dziękuję za grę a w szczególności chłopakom z DEV Szybkiemu nikt nie jest tak szybki, szkoda że ostatnio nie gramy razem i oczywiście ASG+
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ceus1974
Dowódca RB
 
Posty: 217
Rejestracja: 18 Lip 2013, 20:59
Drużyna: RedBeret

Re: Białobrzegi 25.03.2018

Postprzez HERN » 26 Mar 2018, 19:53

I wszystko w temacie....
Moim zdaniem scenariusz był typowo leśny moce replik były sprawdzone dostosowane do terenu [oprócz jednej zgadnijcie czyjej] kto pierwszy trafi stawiam browar.
Regulamin strzelanki dostępny do poczytania.
Wszelkie roszczenia wydają mi się bezzasadne i mocno naciągane.
Wzywanie policji ze skargą na drugiego gracza.......brak słów.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
HERN
Dowódca RB
 
Posty: 811
Rejestracja: 11 Mar 2011, 13:10
Drużyna: 301BBO

Re: Białobrzegi 25.03.2018

Postprzez Moses » 26 Mar 2018, 19:58

HERN napisał(a):kto pierwszy trafi stawiam browar.


Tylko browar? Zgadywałbym, ale boje się że jak trafię to przyjedzie do mnie Policja
Marine Special Operation Reenactment Team
Alpha Detachment
Awatar użytkownika
Moses
 
Posty: 5
Rejestracja: 31 Lip 2016, 15:11
Miejscowość: Otwock
Drużyna: MSORT Alpha Detachment

Re: Białobrzegi 25.03.2018

Postprzez HERN » 26 Mar 2018, 20:01

No cóż mogę być posądzony o złamanie ustawy antyalkoholowej i również pojawi się policja więc dlatego tyko browar.
Awatar użytkownika
HERN
Dowódca RB
 
Posty: 811
Rejestracja: 11 Mar 2011, 13:10
Drużyna: 301BBO

Re: Białobrzegi 25.03.2018

Postprzez ceus1974 » 26 Mar 2018, 20:07

I tak mamy szczęście, bo Grisha przyjeżdża nie więcej niż trzy razy w roku, bo w innym wypadku może wszyscy byśmy już bez zębów biegali :lol: . Kto choć raz miał bliski kontakt z Grishy kosiarką wie o czym piszę, hehhehe
Awatar użytkownika
ceus1974
Dowódca RB
 
Posty: 217
Rejestracja: 18 Lip 2013, 20:59
Drużyna: RedBeret

PoprzedniaNastępna

Wróć do strzelanki Redberet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości