17.06 WILGA 2

Tylko członkowie RB mogą zakładać nowe tematy

Re: 17.06 WILGA 2

Postprzez Gawrix » 17 Cze 2018, 13:04

Po strzelance został hełm typu fast z pokrowcem MC wraz z stalkerem , będzie do odbioru u Jansa
Awatar użytkownika
Gawrix
Członek RB
 
Posty: 57
Rejestracja: 24 Lut 2016, 20:24
Miejscowość: Wesoła

Re: 17.06 WILGA 2

Postprzez Kocica » 17 Cze 2018, 20:28

:) Dziekuje bardzo za przesympatyczna niedziele w ulubionych klimatach,tymczasowo przez pewien czas bede na strzelankach jako foto,a pozniej bedzie klameczka...po dluzszym czasie bedzie oczywiscie z powrotem bron glowna i znow bedzie goscil moj pupil berylek...z pewnych wzgledow tak musi byc poinformowane sa tylko nieliczne osoby i stad byly dzis widoczne u mnie hi-capy.Oczywistym jest jedno ze ja nie odpuszcze i nie poddam sie dlatego moje wizyty beda na kazdej strzelance...chocby dlatego ze uschlabym z tesknoty za Wami i klimatami...Bardzo Was sobie cenie to jest pewne jak w banku...a wiec do zobaczenia na kolejnej strzelance tylko w nieco innym ale dobrze juz znanym charakterze...Powiem jeszcze ze modyfikacja scenariusza przez Ceusa byla strzalem w dziesiatke.Wtedy dopiero zaczelo sie dziac i bylo bardzo ale to bardzo fajne posuniecie w scenariuszu :)
Przybyłam...zobaczyłam...pomacałam...i weszło w krew
Awatar użytkownika
Kocica
Członek RB
 
Posty: 380
Rejestracja: 18 Lip 2016, 17:10
Miejscowość: Warszawa
Drużyna: REDBERET

Poprzednia

Wróć do strzelanki Redberet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość